• Lekcje z ZUS

• Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Herberta Clarka Hoovera uczestniczyli w IX edycji Projektu Edukacyjnego „Lekcje z ZUS”.

W projekcie brały udział następujące klasy trzecie: 3A, 3B, 3C. Ogółem w dodatkowych zajęciach uczestniczyło 70 uczniów.

Projekt był realizowany na przedmiocie podstawy przedsiębiorczości i dotyczył ubezpieczeń społecznych.

22 listopada 2022 r. przystąpiono do I Etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych pn. Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. Wzięło w nim udział 70 uczniów, w tym 25 osób zakwalifikowało się do II etapu. Spośród tych 25 uczestników wybrano 3 osoby, które uzyskały największą ilość punktów.

Zwycięzcami I etapu Olimpiady pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” zostali:

• Marta Szybko– kl. 3B
        • Natalia Malczewska – kl. 3B
        • Grzegorz Wrzosek – kl. 3A

Zwycięzcy I etapu tworzą zespół, który ma szansę zakwalifikować się do kolejnego etapu Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych.